Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonok? Bővebben...

Xiaomi telefonok? Bővebben lent, tapasztalatok mindenképp érdekelnének!

Figyelt kérdés
40-50 ezer forint körül szeretnék telefont venni, és hallottam a Xiaomi-ról, hogy alacsony áron kínálnak minőségi készülékeket. Mindenhol dicsérték eddig, de nem vagyok benne teljesen biztos. Első kérdésem az lenne, hogy ebben az árban, melyiket éri/nem éri megvenni a Xiaomitól(esetleg hol vegyem), illetve, akinek volt már, mik a tapasztalatai, mennyire van megelégedve a telefonjával, illetve a kamerájával?

2015. dec. 26. 01:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Tényleg ilyen rohadt nehéz használni ezt az oldalt?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=xiaomi&sbmt=..

2015. dec. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2015. dec. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen, a Xiaomi tényleg jó telefonokat csinál, csak sajnos ebből a márkából sokszor nincs annyi megrendelés, így a legolcsóbb normális boltok közül is egyre kevesebb forgalmazza. Ahogy néztem, 50 ezer körül a Redmi 2 az egyetlen, jelenleg a márka legolcsóbb típusa, ez alatt nincsenek. Nem rossz telefon ez se, de jelenleg ez is csak a PureMobile-nál kapható ennyiért, ami hát nem tűnik annyira jó boltnak! :/ Ha viszont máshonnét rendelnéd, ott már minimum 10 ezerrel drágább, ráadásul annyiért már nem is éri meg, 2x jobb telefonok vannak abban az árfekvésben!
2015. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kizo87

Te mekkora baromságokat hordasz itt össze, hogy egyre kevesebb boltban kapható??

Pont, hogy egyre több helyen lehet xiaomit venni. És nem véletlen, hogy az árak is egyre feljebb mennek.

2015. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kizo, kérlek olvass utána mielőtt írsz. A xiaomi online értékesítést folytat. Van már itt nálunk is, hivatalos forgalmazója, méghozzá a Wayteq Hungary. Én 48 ezerért vettem a redmi note 2es készülékemet. Eustock.hu , giztop, gearbest a jobb forgalmazók
2015. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
eustock-on láttam note 2-t 55 ezerért, bár most nincs raktáron. Inkább Magyarországon venném, mert ha külföldről rendelem, és fent akad a vámot, akkor még azt is fizethetem rá, +áfa, és máris nem jártam jól
2015. dec. 26. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul én is eustocktól vettem. Arra is hivatalos wayteq gari van. Nézd meg a note 2 prime ot
2015. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az sem rossz, csak az már 64k. Talán még a Meizu m2 note, de azt meg nem ismerem. [link]
2015. dec. 26. 21:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Hardveresen gyengébb, de Akksiban jobb. Más a rajta futó flyme os
2015. dec. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!