Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Emagról rendelnétek iphonet?

Emagról rendelnétek iphonet?

Figyelt kérdés
Iphone 5s-t néztem de van amelyik 150k van amelyik csak 140k és ugyanolyan.Akkor ez most hogy van?Garancia,szervíz van rajta?
2015. dec. 7. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak bolti garancia van, Romániába kell visszaküldjed, ha gond van vele, nem csinálja meg az Apple szervíz, vegyed olyan helyről, ahol rendes garanciát kapsz, pl Media Markt, Extreme Digital,
2015. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Problémás bolt, gyakran sérült terméket szállítanak, vagy teljesen mást, mint amit rendeltél. A garanciáztatás is tortúra. Lehet, hogy neked szerencséd lesz, és minden rendben lesz, de ha ez nem felel meg, inkább rendelj máshonnan.
2015. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Miert kellene Romaniaba visszakuldeni?

En sokmindent rendeltem az emagrol soha nem volt bajom semmivel.

2015. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
mert ez így van. az emag-ot S.C. DANTE INTERNATIONAL S.A. nevű bukaresti székhelyű cég működteti, és mivel nagyon kivételes eseteket eltekintve a termékei garanciális ügyintézését ő maguk intézik.
2015. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Ertem, de van egy emag.ro, onnan veszed ha romaniaban elsz es romaniaba kuldik, es van az emag.hu ami magyarorszagon szallit es minden magyar torvenynek meg kell feleljen, tehat te nem kell semmit romaniaba kuldjel.
2015. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
te nem küldöd, hanem helyetted az emag elintézi. itt szervízpartnerük nincs, akik elvégzik nekik a garanciális javításokat.
2015. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!