Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lesz annak valami következmény...

Lesz annak valami következménye hogy a Pannonból Telenor lesz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Mi az a Telenor?
2010. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja,nem kell adozniuk jo par evig.
2010. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak halkan: a Pannon 2003. szeptember 30 óta TeleNor. Az, hogy most a nevét is felveszi, ez semmit nem jelent.
2010. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

hát nem láttad még a reklámjukat? :D

azé telenor hogy ne kelljen vezetékes telefont fent tartani - egyes embereknek. így mobilról hívhat 5 ft-ért vezetékest.

2010. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

nem tudom miért van így de nagyon szánalmasnak tartom hogy a pannon nevet ami a magyarságunkra utal(pannonia) leváltják egy ilyen szutyokra a t mobile-t sem értettem hogy miért nem maradt westel,sztem ez egy nagyon nagy hülyeség,ilyen váltásra semmi szükség,a marketing szempontjából szintén feleslegesnek tartom mivel ha most nem lesz ebből telenor(háhá nevetnem kell ezen a szón) akkor is naponta több 10 ember köt szerződést a pannonnal. A coca-cola miért nem vált nevet,vagy az adidas-t miért nem veszi meg valami nagy cég aztán nevezik át valami szemétre... számomra érthetetlen ami manapság ebben az országban folyik

20/F

2010. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
MÉG NAGYOBB KÁOSZ LESZ A KÁOSZBAN:) ÖRÜLHET, AKI NINCS ELKÖTELEZVE A PANNONNÁL!
2010. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

A Coca-cola azért nem vált neved, mert a neve egy nemzetközi név. Hasonlóképpen az Adidas. A Pannon viszont nacionális név volt, de egy multinacionális vállalathoz tartozott.

Márpedig ez tipikusan annak az esete, ha én Gipsz Jakab vagyok, akkor a fiam bizony ne Malter János legyen, hanem ő is legyen Gipsz Jakab.

Emellett fontos az imidzsfrissítés is, úgyhogy teljesen "jogos és időszerű" volt a pannon lépés, amely tulajdonképpen már évek óta a Telenor tulajdona.

A váltás így is két lépcsős volt, először a logót vette fel, majd most a nevet.

2010. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem,mert tavasszal a norvégok bőre kiszárad,és ezt azzal próbálják ellensúlyozni,hogy átnevezik a telefontársaságokat.
2010. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!