Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom beállítani samsung...

Hol tudom beállítani samsung diva-n az üzenetjelző hangot?

Figyelt kérdés

Már mindenhol kerestem,de nem találom,pedig a felhasználási könyvet is elolvastam.

e.is.kösz


2010. márc. 16. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem dívám van, de nekem is érintőképernyős samsungom van. Remélem megegyezik az enyémmel.

Szóval: menü - beállítások - telefonprofilok - kiválasztod amilyened van( normál,stb..)- mellette a jobbra nyílra rákatt - és a jobb felső sarokban ott lesz hogy bejövőhívás, azt legördíted és ott lesz az új üzenet. És máris az üzenethez tartozó csengést állíthatod be.


Vagy a másik tippem: hogy a saját fájlokban kikeresed azt a zenét amit üzenetjelzőnek akarsz,lejátszod, majd lesz egy olyan gomb a sarokban, hogy " beállít,mint.." és a választhatók közül jelzőhangra menj rá. És kész is.


Remélem világos és remélem sikerül is.

2010. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! sikerült!
2010. márc. 17. 16:15
 3/7 anonim válasza:
Ébresztőnek saját zenét esetleg?
2010. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!

Szóval belemész az ébresztőbe, beállítod az időt, alatta ott vannak hogy ismétlés mikor legyen, szundi, stb.. és a mentés gomb mellett van egy olyan,hogy: Adatok beállítás, na arra katt! ez a menüpont alatt lehet beállítani a jelzés típusát,jelzőhangot (ide már saját mp3at is kiválaszthatsz), jelzés hangereje. És ment. Nálam ennyi. Remélem menni fog.:)

2010. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Köszi!

Sikerült!

Csak 3 szundit lehet állítani?

Én reggel van hogy 6x is lenyomtam az előző telomat :D

2010. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint!

Mint már mondtam nem dívám van, és nálam a szundi ismétlését be lehet állítani, egyszer, kétszer, háromszor, ötször, és tízszer. :)

Ebben az ügyben nem nagyon tudok akkor neked segíteni.

2010. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ó köszike, lejjebb lehetett görgetni :)
2010. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!