Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Apple...

Mi a véleményetek az Apple iPhone 5cről?

Figyelt kérdés
Kérlek csak apple fanok válaszoljanak.

2015. szept. 22. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Az 5S egy picivel drágább, de sokkal többet tud.


Az 5C gyengus.

2015. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5C=5 gyakorlatilag
2015. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem éri meg, mert a belseje ugyanaz, mint az 5-é.. az pedig 2012-ben jelent meg, szóval már nem túl erős
2015. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem túl erős... hát ha táblázatokban nézegeted a neten, akkor valóban nem. De. Én nemrég ajándékoztam el az 5-ösömet (ami ugye nagyjából az 5c fémből), és az új tulajdonosa nagyon meg van vele elégedve. Azt csinálja, amit kell, gyors, jó fotókat csinál, fut rajta az a néhány app, mi kell még egy _átlagos_ júzernek? Semmi.


Az 5c a borításában tér el leginkább. Nekem mondjuk nem kellene, mert sokkal nemesebbnek tartom a fémet, mint a műanyagot, de a maga nemében azért szép. :-) Utoljára Apple műanyag a MacBook-omon volt, az mondjuk nem tetszett, mert tört és sárgult, de előtte az iBook-om borítása tökéletesnek volt mondható. Ha ez utóbbit elevenítették fel (sajnos nem volt a kezemben 5c), akkor nem lehet rossz.

2015. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Én amikor voltunk a tsszkós telenorba ott volt az 5c.kiprobáltam.nekem nagyon tetszik a külsejeés maga az anyag.nagyon megnyerte nekem magát.

2015. szept. 22. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!