Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még venni Microsoft...

Megéri még venni Microsoft Lumia 640-et vagy inkább várjam meg a következő szériát?

Figyelt kérdés

2015. szept. 16. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Megéri.
2015. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen megéri, mert ez a telefon még támogatott, igy megkapod rá a win10-et. Sajna akik régebbi telefont használnak mint én (lumia 520) azok nem kapják meg ezt a támogatást :c
2015. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Régi telefonok is megkapják a Win10-et, egyedül az 530 nem a 4GM ROM miatt.


És igen, abszolút megéri a 640, és nem lesz vele gond 2 év múlva sem.

2015. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is megéri, kategóriájának egyik legjobb telefonja!
2015. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
A pár hónap múlva esedékes W10M startnál Elvileg lumia 5xx és 9xx modellek jelennek meg. A 6xx új széria az szerintem csak jóval később.
2015. szept. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Tegyél még hozzá 10-20ezret és vegyél egy Lg vagy Sony telefont. Én is ezt a 640 Lte vettem, de már nagyon meg bántam, ugy szhhr ahogy van. Már az, hogy hogy Windows Phone nem sok alkalmazást támogat, és a Google-val sincs olyan nagy barátságban. Néhány weboldalt be se tölt inkább lefagy. A hangszórójának doboz hangja van. Ha hívnak, csak a csengőhang elején rezeg egyet, ezt vagy észre vezed vagy nem. Kamera csak nappal, normális fényben csinál szép képet. Van úgy hogy önmagától bezárja a böngészöt. Youtube-n nehéz pár másodpercet a hosszabb videókba pörgetni, mert nincs navigációs nyilacska. Videó alatt a kommentekre nem tudsz hozzászólni. Nehéz a kisebb ikonokra rákattintani, sokszor itt gyik-en hiába célzom be a zőld pipára, akk a félig hasznos választ jelöli be. Rá akarok koppintani egy kategóriára és a fölötte levőbe lép bele... Sok olyan apróságai vannak ami nagyon bosszantó tud lenni. Olyan is volt hogy a régi telóról küldtem át videót, sikerült is kétszer átküldeni véletlenül, de amikor le akartam törölni az egyiket, akk automatikusan letörölte a másikat is.
2015. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megéri, mivel hasonlóan olcsó és jó telefon nem lesz mostanában. Az 5xx-es szériából jött egy hónapja új példány, de az inkább hasonlít az 535-ösre tudásban. Amennyi most kérnek érte, annyiért dual 640 van, ami sokkal jobb hardveresen.
2016. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!