Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem kínálja fel a telefon...

Ha nem kínálja fel a telefon az újabb Android rendszert, akkor hogy tudom frissíteni?

Figyelt kérdés

Korábban mindig kiadta, hogy telepítsem, de egy ideje már nem.

Az lehet az oka, hogy a telefonom nem tudná elfuttatni normálisan az újabb androidot?

Megneztem a beállításokat, ott 4.2.2-t ír.



2015. szept. 12. 23:09
 1/3 anonim válasza:
Próbáld meg hozzádugni a gépedhez és tölts le hozzá programot amivel lehet frissíteni (minden telefonhoz van és lehet hogy automatikusan telepíti) és nézd meg ott. Ha meg nem tudod ott se frissíteni akkor vagy nincs frissítés vagy a telefonod már régi és nem menne rajta.
2015. szept. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Igazából nem annyira az újabb Android rendszer érdekel, mert meg vagyok elégedve a jelenlegivel, csak kíváncsi lennék valamire, remélem, tudsz segíteni.

Szóval ha fb-on jön egy értesítő, hogy például xy hozzaszolt ehhez, akkor jön értesítő a lezárt képernyőre, de messenger uzenetnel nem. Elvileg 5.0-s androidtol van az, hogy kirakja az értesítőt a lezárt képernyőre. Nem értem így ezt..

2015. szept. 12. 23:31
 3/3 anonim válasza:
Sajnos nem facebookozok túl sokat de nézd meg a messenger beállításait.
2015. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!