Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericcson w200i mi a...

Sony ericcson w200i mi a baja? Máshogy nem lehet?

Figyelt kérdés
usbvel akarok rá tenni zenét meg képet de nem ismeri fel a gép ( régebben felismerte ) viszont ha a barátnőm telójába teszem a memórikártyám felismeri szóval csak az enyémet nem ismeri fel. mi lehet a baja? máshogy nem lehet rá teni semmit?
2010. márc. 12. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Doktor úr itt fáj mi a bajom?!

Tudja a rák... sok minden lehet. Nézd meg, hogy a kapcsolatoknál NEM modem van-e. Ha rádugod gépre, mi történik az Eszközkezelőben, egyáltalán érzékeli-e a gép. Lehet, hgoy nem érintkezik valamelyik láb a csatin, egy takarítást is megér (alkohol+fogkefe).

2010. márc. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!