Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy telefont a telenorn...

Vettem egy telefont a telenornál. Xy díjcsomagba kerültem, amihez kapok 200mb mobilnetet. Ez azt jelenti, hogy hónap elejétől a végéig lesz mobilnetem? Mennyire gyors a 200mb net?

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
A 200mb, az nem a sebessége, hanem annyit használhatsz el 1 hónapon belül. Pl. egy video megtekintése 40 mb. A gyorsaság a telefonodon múlik, hogy 3g vagy 4g képes stb. 200 mb kb. Napi facebookozásra , email megtekintésére, kevés böngészésre elég lehet. Szóval nem éri meg letöltögetni, videókat nézni mert gyorsan elfogy, de akkor se biztos , hogy elfogy, lehet hogy csak lelassítják. Nem tudom, hogy van ez a telenornál.
2015. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és a 4g képes az gyors?
2015. aug. 11. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen LTE az gyors, gyorsan el is fog fogyni. És a net úgy van, hogy számlazárástól számlazárásig használhatod fel, utána újra kapsz.
2015. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi az az LTE?
2015. aug. 11. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
4g-nek hirdetik itthon.
2015. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehető leggyorsabb internet ami telefonon lehet most. Csak nem nagyon elérhető még.
2015. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy Core prime-t vettem,és elvileg 4g képes. Akkor gyorsabban fogy a netem?
2015. aug. 11. 21:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Beállíthatod, hogyha 3g-t szeretnél de igazából mindegy mert szerintem nem nagyon elérhető még a 4g bár attól függ merre laksz...vagy fene tudja
2015. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!