Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a legjobb?

Melyik telefon a legjobb?

Figyelt kérdés

Mindenki az iphone-ert van oda, de nem tudom hogy tenyleg ennyire jo-e.... A baratnom azt mondja hogy az egy tomegtelefon es csak a hire jo(meg a kameraja)

Tenyleg igy van??

Esmeg milyen jo telefonok vannak?? Amugy mi szamit annak?

Nekem fontos hogy jo kepeket lehessen kesziteni vele....



2015. aug. 6. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ne:

[link]


Ha ilyened van, menő vagy. Iphone-ja minden szivárványosnak van már.

2015. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Videó, fénykép készítésben a Sony Z sorozat a legprofibb. A Sony szállít az Apple-nek is 13 megapixeles kamerákat, de a saját Z sorozatú telefonjaiban profibb 20-asokat használ. Z2, Z3 most 110-130 ezer körül van.
2015. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindennek vannak előnyei és hátrányai. Ha képeket akarsz, az előző hozzászólóhoz csatlakozva a Sony Z2/Z3, vagy Z3 Compact telefonjait ajánlom. Az iPhone azért jó, mert amit tud, azt tökéletesen tudja. A HTC még megfontolandó, mert például egy HTC One M8/M9-nél jobb minőségű telefont nem nagyon fogtam a kezemben.
2015. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan jó képeket akarsz, akkor LG G4. Kenterbe veri az összes Xperiát.
2015. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Where are the iFighters?" Apple fanok részletes kiigazítást tudnának erről adni, hogy miért jobb az iphone az android és a win alapú okostelefonoknál. A leggyakoribb indok az, hogy az iphone 2 év után is telefon lesz. Ami igaz, mert egy android fél év, egy év után belassul szoftveresen és sok esetben hamarabb tönkre is megy, ha használja is az ember. Most szerintem, ami igazán megéri az iPhone 5S, olyanra gyűjtök, mert nem akarok részletre telefont venni mint a sok hülye pic sa szülei. (10/8 előfizuval vette szinte ingyen)
2015. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Butaság, hogy tömegtelefon... az olcsó ipari hulladék LG-k,samsungok és sony-k sokkal inkább tömegtelefonok az átlag userek körében.


Ismét elmondom, hogy nyilván van egy réteg aki azért veszi meg (vagy éppen veszi meg nekik apucianyuci) az apple cuccokat, "merezamenő" meg "ezzelmostkvanagyhipszterleszek".

Az ilyeneket felrúgnám egy műholdig legszívesebben, mert egyszerűen lejáratják, a tudatos iPhone vásárlókat véleményem szerint.

Valóban jó telefon az iPhone, atomstabil operációs rendszerrel, kiváló szervízhálózattal, hosszú szoftveres támogatottsággal (igaz ez néha hátrány már talán) és még sorolhatnám.

Hiába a "kis" felbontású kamera, rettenetesen jó képeket lehet vele készíteni.


Androidos telefonok közül, viszont van jópár telefon ami sokkal szebb képeket készít. Mindent összevetve (nem csak a kamerát), a Sony Z3-at érdemes megemlíteni és az LG G4-et. Én mást nem igazán ajánlanék, most nem fejtem ki hogy miért.


Csak hogy szó essen már a WP-ről is, ami hozza az iOS megbízhatóságát és stabilitását és gyorsaságát, na és persze rettentő szép képeket készít, a Lumia 930-at ajánlanám. Olcsóbban pedig a 830-at,735-öt és a 640XL-t.

2015. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!