Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam / lopták mobiltelefo...

Elhagytam / lopták mobiltelefonomat. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elhagytam, vagy ellopták mobiltelefonomat..

Windows Phone 8 Prestigio Multiphone Duo 8500

Próbáltam bemérni a windows netes oldalával de bármit teszek ezt írja: A telefon jelenleg elérhetetlen. Mihelyst megtaláltuk, e-mailben értesíteni fogjuk.


Pár napja történt az eset.

Az IMEI kódot hol tudom megnézni?

Esetleg GPS alapján be lehet mérni?

A Rendőrség úgy se foglalkozna vele..

Egyébként belépni elvileg nem tudnak a telefonba mivel ki volt kapcsolva, de a pin kód mellett egy számsorral is fel kell oldani...

Esetleg valami ötlet?:s

Van remény?



2015. júl. 29. 01:15
 1/3 Zola18 ***** válasza:

Az imei kódot a telefon dobozán megtalálod.

Amíg a GPS nincs bekapcsolva akkor nem lehet bemérni (a windows netes oldalán se szerintem).

A rendőrség 60 000 FT foglalkozik vele (Egyik rendör ismerősöm mondta)

Ha valamelyik szolgáltatónál vetted esetleg próbálkozz ott, hátha segítenek vagy ha bemérni nem tudják legalább a sim kártyádat és a telefont le tudják tiltani.

2015. júl. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zola18 ***** válasza:
*60 000 FT felett
2015. júl. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tudok gratulalni a rendorsegnek akkor, A.C.A.B.
2015. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!