Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltűntek a képek és a zenék a...

SokszorVoltMárÍgy kérdése:

Eltűntek a képek és a zenék a telefonom sd kártyájáról. Hogyan tudom visszahozni őket?

Figyelt kérdés
A telefonom Sony xperia m4 aqua rá volt csatlakoztatva a gépemre és éppen az sd kártyán lévő képeimet rendezgettem mappába. Lecsatlakoztattam a laptopról a telefont és egy kép se zene nem volt még, viszont az alkalmazások az sd kártyán megvannak sőt működnek is. Az a fura h a belső tárhelybe ha belépek ott is eltűntegy csomó mappa. Valaki tud segíteni a problémám megoldásában? Egyáltalán lehetséges vagy teljesen reménytelen?

2015. júl. 22. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg átteni a számítógépbe, olvasóba a kártyát, hogy az mit lát. Ha az sem látja, akkor nézesd át a Recuva visszaállító programmal vagy a GetDataBack-el vagy van sok ilyen program. De ne írja a kártyára, hogy ne íródjanak felül az eltünt fájljaid.
2015. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!