Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 635-ös telefonon...

Nokia lumia 635-ös telefonon hogyan lehet törölni a telepítéskor megadott microsoft fiókot és újat csinálni?

Figyelt kérdés
elfelejtetteA telefon megvételekor létrehoztam a microsoft fiókot (vagyis hotmailes e-mail címet). Időközben elfelejtettem a jelszót.... próbáltam a fiók helyreállítást, vagyis megadtam a telefonszámom utolsó 4 számjegyét, viszont mindig azt irja, hogy a szolgáltatás jelenleg nem működik próbáljam újra...ennek 3 hete.... Nem igazán vagyok nagy okostelefon szakértő, aki tud segítsen... Köszönöm!
2015. júl. 20. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Visszaállítással, de akkor törlődik MINDEN, így előtte mentse le mindent, ami később még kell.


Gyári állapotra visszaállítod, akkor olyan lesz, mint amikor először kivetted a dobozából. Új fiókot is regisztrálhatsz, stb.

2015. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos újat csak úgy lehet ha visszaállítod gyári állapotba a telefont. Minden elfog veszni.

Beállítások ==> névjegy ==> telefon alaphelyzetbe állítása

2015. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Pár fotó és videó van, amit sajnálnék, ha elveszne, úgyhogy azt lementem. És ha visszaállítottam gyári állapotba, akkor új microsoft fiókot kell létrehoznom, ugye?? Gondolom.... Köszönöm még1szer :)
2015. júl. 21. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, s annak a jelszavát s felhasználóját írd fel valahova ;)
2015. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A telefonszámokat hova mented? Csak hogy azok is meglegyenek...még mielőtt mindent törölsz.
2015. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az újonnan létrehozott fiók minden adatát felírom :) A telefonszámoknak utána nézek, jó h mondod!!! Köszönöm mindenkinek!
2015. júl. 22. 10:48
 7/7 anonim válasza:
Asztali számítógépen próbálj az Outlook.com fiókba belépni, s ott kérd az elfeljtett jelszó szolgáltatást.
2015. dec. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!