Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone-os vagyok,...

Windows phone-os vagyok, amikor eltávolítok egy megúnt alkalmazást, gyanus h nem törli véglegesen, mert ha az eltáv után rámegyek az alk-ra, azt írja h 'már megvan'. Helyes a gyanum? Hogyan tudnám törölni őket?

Figyelt kérdés
szeretném törölni a megunt és nem használt alk-okat véglegesen, helyes a gyanum? Hogyan tudnám törölni őket?
2015. júl. 8. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az van, de az csak azt jelzi, hogy volt már letöltve. De nincs a telefonon.
2015. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Törli teljes egészében.Csak megjegyzi,hogy te már ezt egyszer letöltötted.Így ha később fizetőssé válik a program akkor te le tudod tölteni ingyen
2015. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Smittes ***** válasza:
+1 az előzőknek. Ha te pl megvettél egy appot, de telefon gyári visszaállításkor letörölted, azt megjegyzi hogy egyszer azt te megvetted és letöltötted, ezért írja azt ki. Szép is lenne ha minden factory reset után újra meg kéne venni valamit...
2015. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) AKKOR nincs rajta?? NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM MINDENKINEK :)
2015. júl. 8. 10:18
 5/6 A kérdező kommentje:
nincs rajta???nem foglal semmi területet??
2015. júl. 8. 10:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs rajta!Megnyugodhatsz:)
2015. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!