Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone-t hogyhogy csak az...

Az iPhone-t hogyhogy csak az ujjunkal tudjuk irányítani, és semmien más tárgyal nem tudom használni? érzi a bört vagy mi?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 17:17
 1/8 anonim válasza:

szerintem a nyomás miatt,mert pl egy ceruzával nem tudsz akkora erőt kifejteni rá,mint pl az ujjaddal :)

Gondolom én...

de engem is érdekelne a helyes válasz :)

2010. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az iPhone nem azzal a technikával működik mint a többi teló és nem a nyomást érzékeli viszont azt nemtudom hogy mit szerintem valami áramos cucc .
2010. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen az áramhoz van köze. A kezed vezeti az áramot ezért megy úgy. Pl. kesztyűben sem tudsz iphone-ozni, de már erre is találtak ki spéci kesztyűket.
2010. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az Iphone érintőképernyője kapacitív rendszerű. Ezek jellemzője, hogy elektromos töltést halmoznak fel a felületen. Amikor a felhasználó megérinti, ez a töltés rajta keresztül távozik. A feszültségingadozást érzékeli az elektronika, az intenzitásból megállapítja a koordinátákat, és továbbítja azokat a számítógépnek. Az ilyen érintőképernyőket csupasz ujjunkkal használjuk, ceruzára, és más tárgyakra nem is reagál.
2010. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Virslivel is műkdöik, mivel hasonló a töltése mint a kéznek. Nem vicc, keress rá neten.
2010. márc. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
17:48 köszi
2010. márc. 4. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert kapacitív érintőkijelzője van, nem pedig rezisztív.
2010. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ahaa,biztos,de kösz ;) :$ :D
2010. márc. 16. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!