Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung monte slider (2550)...

Samsung monte slider (2550) segítség?

Figyelt kérdés
Sajnos a telefon kijelzője meghalt, de működik, hallható, ahogy tudok lépkedni a menük között. Viszont nem látok semmit. Akinek van ilyen telefonja, az le tudná írni nekem pontosan, hogy hol tudom beállítani azt, hogy a telefonszámokat a sim kártyára is le tudjam menteni, mert sajnos csak telefonra van beállítva. A pontos lépések kellenének, mintha vak lennék. Pl. Telefon szétcsúsztat, jobbra kettő, belép, lefelé kettő belép, jobbra kettő belép... Köszönöm előre is, aki ezt megcsinálja. (Ha lesz ilyen)
2015. jún. 20. 21:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!