Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az n95 jó telefon (nem a 8...

Az n95 jó telefon (nem a 8 gbs)? Hibái? A kábel a 2 rész között hogy bírja? Hol tudok még ilyet kapni lehetöleg ujonan és mennyiert?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 06:56
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nekem ilyen telóm volt 1 évig és nagyon meg voltam vele elégedve, soha semmi baja nem volt. Szerintem nincs hibája :) Nagyon szép képeket és videókat csinált, és a zene is szépen szól rajta. A kábellal sem volt sosem problémám. Nem hiszem, hogy telefon boltban (pannon stb..) tudsz már venni. Én úgy tudom már nem is gyártják. (apum is ilyet akart és nem tudott ilyet venni) esetleg nézd meg olyan telefon boltban ahol ilyen adás-vétel van. (pl westendben is van ilyen bolt) vagy esetleg még tudom ezt ajánlani: www.partnerogsm.hu én innen rendeltem nokiát, rendben meghozták semmi sem hiányzott a dobozból és vadi új, nem használt viszont kártyafüggetlen.

2010. febr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van még új. Például itt is:


[link]

2010. febr. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!