Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Pixel...

Mi a véleményetek a Pixel pláza nevezetű webshopról?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék vásárolni de még nem vásároltam tőlük.Eredeti telefonokat adnak el és a garancia is érvényes náluk?Aki már vásárolt ott valami,írja le a véleményét.Köszönöm

2015. máj. 4. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintem itt a másik cégről beszélt a kommentelő ,nem?
2015. máj. 4. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Pár hónapja vannak csak bejegyezve, garanciáról semmit nem írnak, én nem vennék ott semmit, te tudod
2015. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kérdező.. ***** válasza:
Én sem vennék náluk semmit.
2015. máj. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezt az e-mailt írták miután rákérdeztem a a garanciára és a termékekre és a tartozékokra:

Termékeinkre 1 év gyártói és 1 év forgalmazói garancia van.

Meghibásodás esetén első évben a gyártóhoz, második évben hozzánk kell fordulni.

Áraink bruttó árak és készülékeink lezárt gyári dobozban, gyári tartozékaival érkeznek. Európai piacra gyártottak természetesen, magyar menüvel.

Webáruház vagyunk, így kiszállítással dolgozunk. Amennyiben van készleten úgy Budapesten belül 1 nap ( 990 HUF kiszállítási díj ), vidékre 2 nap ( 1990 HUF kiszállítási díj ) alatt szállítjuk ki.


Esetleg tudtok ajánlani olyan helyet ami biztosan megbízható?

2015. máj. 4. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Szinte mindegyik GSM egyforma, játszanak a szavakkal, garanciával, áfával stb.. Megbízható hely a MediaMarkt, Expansys, Edigital de ezek az üzletek 10-20ezerrel többért adják a készülékeket mivel megfizetnek minden járulékot adót stb.. Te döntésed, ebben mi nem tudunk segíteni
2015. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
media marktban 170ezer gsm en 100.
2015. máj. 4. 17:51
 8/8 kérdező.. ***** válasza:

MediaMarkt drága hely még a megbízhatók között is.

Expansys-on vagy speedshop-on nézd meg.

2015. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!