Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jó az utángyártott...

Mennyire jó az utángyártott Lg G3 quick circle tok?

Figyelt kérdés

Jó az utángyártott vagy vegyem meg az eredetit ami kicsit húzósabb?

Kicsit azért tartok az utángyártottól, nehogy összekarcolja a telefont

Véleményeket kérnék

köszi


2015. márc. 31. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok utángyártott van, ami sokáig húzza, és sok olyan eredeti van ami meg hamar tönkremegy. Szerintem első körben próbáld ki az utángyártottat, így kevesebbet buksz rajta ha nem jön be, mint fordított esetben. Pl. nekem nagyon bejött egy noname védőtok amit 600 ft-ért vettem az olx-en, korábban meg volt olyan ozaki tokom am 3 hónap után lötyögött (7000 Ft)...
2015. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem kell féljek, hogy összekarcolja a kijelzőt?

ugye a quick circle tok ki van vágva középen a képernyő résznél

2015. ápr. 1. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem utángyártott tokom van. Tegnap kaptam meg (ugyan úgy LG G3-m van) és nem karcolja össze, csak hát, konkrétan jobban kell vigyáznom a tokra, mint a telefonra...

De a tok nem karcolja a telefont, viszont ha a tokhoz hozzáérek a körmömmel, akkor már látszik is a helye.

De ha javasolhatom, akkor vegyél a telefonodra egy ezresért üvegfóliát, nekem is van rajta, éppen betörtem kb. egy hete. Isteni szerencse hogy volt rajta üvegfólia, így csak ki kell cserélni a fóliát, és ha betörik a fólia egy ezres lesz a csere, nem pedig egy 20 ezres.

2016. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!