Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gondolkozok, h. veszek Apple...

Gondolkozok, h. veszek Apple iPhone-t, ti milyen ehhez hasonló telefonokat ajánlatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is filózom rajta... P1-es Sonyericssonom van most. Néztem a Sonyericsson Satio-t és Aino-t is... meg a Samsung Omnia II.-t is. Gőzöm nincs melyiket kéne venni... Igazából se nem netezek, arra itt a laptop... se nem fotózok, arra meg ott a fényképezőgép :) Ezt a P1-et is azért vettem, mert tetszett...

Amúgy meg aszondják, hogy a Samsung omina okés nagyon, mert windows-os. Na az Apple fanok meg pont ezért ugatják le... A samsung fényképezője szuper, az Apple-é tré, viszont sokkal jobb vele netezni, meg zenélni... Na még ez is... Ha zenélek nekem ott az mp3 lejátszóm :D :D :D Szóval gőzöm nincs...ha neked ezek közül fontos valami akkor dönts az alapján. Ha nem, akkor ami tetszik.

2010. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és a Google Android ??
2010. febr. 16. 19:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Sony Ericson Xperia X10 Android ?
2010. febr. 16. 19:49
 4/8 A kérdező kommentje:
LG GT540 ?
2010. febr. 16. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:

könnyebb lenne ha leirnád az igényeid :)

kül ha tehetném én is iphone-t vennék. csak még szerződésem van pannonnál és azért előfizu minek? :D de majd egy 4g-sre benevezek az összel. jelenleg lg arénám van. olcsó és jó. nekem csak annyi hiányzik belőle, hogy zárt oprendszere van. ha nadroid lenne benne tökéletes telefon lenne :D

2010. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha pont olyan telefont keresel akkol el kell keserítselek , nincs olyan :D

nekem is iPhone-m van már lassan egy éve és semelyik más érintős telefonhoz nem hasonlítható !!!!!!! :D

2010. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Csatlakozok az előttem szólóhoz...

Az iphone OS rendszere marha jó,és nincs is másikba.

De egyébként a Htc-k jók még...

Durva,de nekem pl a nokia n97 sem jött be,aztán nem 2 forint...

Az iphone k.jó egy teló...

2010. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

HTC HD2

[link]


Sokkal többet tud mint az Iphone, csak nehezebb kezelni mint az Apple termékeket. Külföldön sokkal olcsóbb az Iphone-nál, szerintem otthon is.

Nekem ilyen van és nagyon megvagyok vele elégedve, gyönyörű képeket készít.

2010. máj. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!