Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a huawei ascend...

Szerintetek a huawei ascend g7, vagy a nokia lumia 735 a jobb telefon? Indokoljátok meg!

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 23:10
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem Lumia 735-öm van és nagyon szeretem. Ez az első Windows rendszerű telefonom, úgyhogy voltak olyan pontok, ahol kicsit több időbe telt, mire rájöttem, hogyan kell kezelni, de ez nem zavart. December elején vettem és azóta meg vagyok elégedve vele.
2015. márc. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Én ascend g7-et vennék. A huawei telefonok megbízhatóbbak a mai nokiáknál, ráadásul valamivel hardveresen is jobb (snapdragon 410 van benne, nem pedig 400). Azt viszont neked kell eldönteni, melyik oprendszere tetszik jobban. Mobilarena.hu-n egyébként mindkettőnek van tesztje, érdemes elolvasnod.
2015. márc. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A G7 egy kategóriával jobb. A Huawei Ascend P7 nagyobb kijelzőjű változata. Neked kell eldöntened hogy megéri-e a felárat.
2015. márc. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
24%
Én ebben dolgozom, szerintem a g7-el jobban jársz, a 735 egyáltalán nem rossz telefon, sőt, ez az első amin megfelelően működik a windows rendszer, de szabadabban használható az android, gyorsabb is, illetve maga a telefon is megbízhatóbb és gyorsabb véleményem szerint.
2015. márc. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1 olvastam több helyen, hogy néha kidob a zenelejátszója. kitörli a zenéket. nálad fordult elő ilyen? és te is tapasztaltad amit itt az első hozzászóló írt?


[link]

2015. márc. 17. 06:10
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. márc. 17. 06:31
 7/7 anonim válasza:

#1 vagyok. Egyszer fordult elő, hogy kidobott a zenelejátszó, de nem merek megesküdni, hogy nem én léptem ki véletlenül. Tehát nem állítom biztosan, hogy a telefon miatt történt. Egyelőre még minden zene megvan, amit rátöltöttem. :)


Amit az első hozzászóló írt azon az oldalon, teljesen meglepett. Velem ilyen sosem történt még, és nem is hallottam más Lumiásoktól sem ilyesmit.

2015. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!