Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyenkor mi történik?

HellBoy kérdése:

Ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés

Ezt a mobilnetet néztem ki magamnak: [link]


Domino feltöltőkártyás vagyok. Ha pl ebbe a hónapba kifizetem a havidíjat, és mondjuk a következő hóra nem marad pénz a telómon, akkor csak nem aktiválódik a mobilnet? Tehát 2hónap múlva nem kell 2x annyit fizetnem ugye?



2015. febr. 23. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

így van, akkor felfüggesztik, ha nincs pénz.


DE, félreértések elkerülése miatt ez nem egy mobilnet csomag, hanem meglévő csomag mellé egy kiegészítő szolgáltatás, szóval ahhoz, hogy te ezt igénybevedd, ahhoz minimum az 1090 Ft-os NetPlusz S-t is igénybe kell venned.

2015. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahha értem. És ha egy alap internet csomag mellé, megrendelem ezt a közösségi oldalas cuccot, ami 890Ft.+ugye az alap mobilnet. Akkor ha megnyitom pl a facebook-ot és használom 3órát egy nap, akkor levonja a pl 200mb os adatforgalomból? Vagy a közösségi oldalak használatát nem számítja bele ebbe a 200mb-ba. Ami azért jólenne, mert ha elértem ezt a mennyiséget, akkor 32kb/s-re csökkentik.. Nem túl bíztató, viszont ehhez a közösségi oldal csomaghoz 1mb/s sebességű és korlátlan. Ez így lenne a legjobb, mivel akkor elég lenne bőven 200mb is, mert álltalában fb-ozok. Szóval szerintetek ez hogyan van?
2015. febr. 24. 08:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!