Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 mini 2850-es...

Samsung Galaxy S5 mini 2850-es akkumulátor?

Figyelt kérdés

S5 mini telefonomhoz vennék az ebay-ről egy ilyen,hogy is mondjam nem samsung állttal gyártott aksit.

Eredetileg 2100-es van benne és lecserélném egy 2850-es-re erről van valakinek tapasztalata ?

Illetve olvastam egy-két hogy az ilyen aksik felrobanhatnak vagy töltés közben szétfolyhatnak ez igaz ?

És megéri kockáztatni ?



2015. febr. 15. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz, a kínai akkukkal bármi történhet, de nem törvényszerű. Nem árt tudni, hogy a 2850-ből jó ha 2000 igaz, nem feltétlenül adják le azt, ami rájuk van írva. Én fényképezőbe rendeltem két akkut különböző helyről, mindkettő működik. A töltő is eBay-ről van. Az egyik akku picit gyengébb teljesítményű és rosszabbul érintkezik, a másik szinte ugyanazt tudja mint a gyári. Bátran rendelnék újra akkut, ha valamibe kellene.
2015. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi akkor meg is rendem :)
2015. febr. 15. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
A nem samsung által gyártott kamu akksi, amire az van írva, hogy 2850 mah, az jó, ha lead 1500 mah-t. Egyik ismerősöm vett 10800 mah-s power bankot (külső akksit), ugyanígy kínai noname márkásat, és kb 2500 mah-t adott le ténylegesen. Nem fog szétfolyni. Nézd meg, mi van ráírva a töltődre, hány amperórás, illetve az akksira. A töltőn ne legyen nagyobb szám, mint az akksin, akkor nincs semmi gond.
2015. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet nagyobb (A, amper) szám a töltőn, ebből semmi probléma nincs. A feszültség (V, volt) a fontosabb, de az állandó 5V az USB töltők esetén, így erre nem kell figyelni.
2015. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!