Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 735-ről vélemények?

Nokia Lumia 735-ről vélemények?

Figyelt kérdés

akinek ilyen telefonja van az mondana egy pár szót? előnyök, hátrányok stb.

esetleg milyen telefont tudtok ajánlani a hasonló árkategóriában?



2015. jan. 24. 07:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
a másik, hogy a szövegértésed, a helyesírásod, valamint a mondataid alapján te se lehetsz sokkal több 10-nél
2015. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 kérdező.. ***** válasza:

Kb 1 hete van az egyik ismerősömnek moto g-je és azóta ajánlom.A korábbiakat nem én ajánlottam.A másik ismerősömnek pedig wp-je de már nem egyszer volt vele szervízbe.

A helyesírásról meg annyit hogy telórol vagyok.Az életkor tipp pedig nem talált:)

De én megtippelem hogy te nem lehetsz több 10-nél ilyen modorral...

2015. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
attól még, hogy telefonról írsz, a vajon akkor is vajon ;)
2015. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 kérdező.. ***** válasza:
De attól még ugyanúgy igazam van.
2015. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%

eddig csak szívtam a laggdroiddal, de mióta ez a teló megvan, imádom és azok a feketék:O eszméletlen:D szóval h konkrétumokat is írjak a clear black az tényleg fekete, szóval 0 fényerő, a g glass 3 elég ól biztosítja a telót, teszteket nézel róla és nem fogod aztán félteni, meg nem az lesz h a zsebedben csikaródig szanaszét, egy hajszálkarc sincs rajta :D a rendszere meg eszméletlen stabil! :D nagyon jól van optimalizálva, nem lassul be nem laggol akad stb, nem melegszik úgy mint a droidok, és az üzemideje is példás+fogják még frissíteni, nemsokára jön a win 10 ;) a gps egyből megtalálta hogy hol vagyok, pedig erdő alatt lakom és nem nagyon szokott itt gps jel lenni. a kamerája nagyon jó, ha annyit mondok h zeiss nemtom ez mennyire győz meg, + vaku is erős és az előlapija meg még jobb[többi telóhoz képest] (szelfie phone) most hirtelen ennyi jutott eszembe, ja és amiket kerestem eddig appok, mind megvoltak sőt...a microsoftnál nem a mennyiségre mennek, hanem a minőségre és 100szar helyett van 1 jó (egy kis túlzással)

csak ajánlani tudom! ^^

2015. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor szerimtem megveszem a 735-öt.
2015. jan. 25. 17:28
 17/18 Kamu profil válasza:

3 hónapja használom, hibátlan, csak ajánlani tudom:)

(2. windows pohone-os telefonom)

2015. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
a 23.39-et cáfolnám mivel énnekem a zsebemben karcolódott meg :D de egyébkéént rendkívűl jó telefon nem fagy semmi baj nincs vele csak az elején októberben amikor megkaptam akkor nem lehetett rá védőfóliát kapni :(
2015. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!