Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon vásárlás szolgált...

Mobiltelefon vásárlás szolgáltatónál. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A telenornál kinéztem egy okostelefont, és részletre szeretném megvásárolni. Van erre lehetőség?


[link]


Például van ez a "Smarttarifa 1"


Havidíj: 1990 Ft

Kezdőrészlet: 9 990 Ft

Havi részlet: 5 166 Ft

Futamidő: 6 hónap


Ezt azt jelenti, hogy 6 hónapig fizetek xy összeget, és ha lejárt a 6 hónap akkor tulajdonképpen olyan, mint ha feltöltőkártyás árán megvettem volna? Vagy továbbra is fizetnem kell a 1990 Ft-ot?


Nem vettem így még telefont, ezért kérem a segítségeteket. Előre is köszönöm a válaszokat. Megy a zöld.



2015. jan. 8. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt az 1990 Ft-ot addig fizeted amíg vissza nem mondod az előfizetést. Azt meg amíg tart a hűségidő addig csak szép összegekért tudod megtenni.

Szóval fél évig az 5166Ft-ot és az 1990Ft-ot fizeted, utána már csak 1990Ft-ot.

2015. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ehinol válasza:

Majdnem jól látod a dolgot!


a készülék részlete:

helyszínen kezdőrészlet 9990Ft

majd 6 x 5166Ft továbbá havi 1990ft(ha nem beszélsz többet mint amit a tarifád magában foglal) addig amíg a hűséged szól! (12 vagy 24 hónap)

2015. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát ez így kicsit sok lesz..akkor marad a feltöltőkártyás, egyszer kifizetem utána annyit töltök amennyit akarok.. 24 hónap a hűség, az már majdnem 50 ezer forint + ba, meg még a telefon ára is
2015. jan. 8. 19:54
 4/5 anonim válasza:
Itt 34k az F70-es telefon, és meglepő módon az árukereső.hu-n mindig minden telefon olcsóbb mint a szolgáltanóknál és más egyéb helyen. [link]
2015. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az arukereso.hu nem webáruház, ott nem olcsóbb semmi, nem árulnak semmit. Ott csak össze vannak gyűjtve azok az üzletek ahol az adott terméket meg lehet vásárolni.
2015. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!