Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit eshet egy telefon ára...

Mennyit eshet egy telefon ára fél év alatt?

Figyelt kérdés
Kinéztem pár telefont, de elég húzós az áruk pl: samsung pixon12 (m8910). Fél év múlva mennyivel lenne olcsóbb? köszi :)
2010. febr. 5. 11:20
 1/7 A kérdező kommentje:
és a samsung s8300 :)
2010. febr. 5. 11:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez mindig attól függ, hogy mennyi pénzből lehet hozzájutni! Ha egy 200 ezres telefont meg lehet venni 10 ezer kezdővel, és havi pár ezres törlesztővel akkor sokat eladnak belőle és nem lesz ritkaság. Ha viszont szándékosan ritkának szánják, pl. a scirocco-t vagy hasonlókat, és csak készpénzért lehet megvenni, akkor nagyon ritka lesz, így az ára is viszonylag magas marad. Meg hát ugye attól is függ milyen állapotban van a teló... Átlagosan amúgy elmondható, hogy a telefon ára mindig kuka... fél év után talán ha a harmadát éri.
2010. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Hát igen, én is észrevettem, hogy némelyik telefonnak az értéke pár hónap alatt a felére csökken,.. :)
2010. febr. 5. 11:28
 4/7 anonim válasza:
Fel ev mulva az biztos,hogy legalabb 40%-al olcsobb lesz...ha nem meg tobbel....en jartam meg hogy vettem meg uj telefont 30000 forintert es ra 4-5 honapra megkaptam ugyanabban az uzletben 18000 forintert...de fugg a telefontol is ....pl a nokia meg a SE nem veszit annyira hamar az arabol...
2010. febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen telót szeretnék.vettél azóta?lejebb ment az ára?
2010. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem, a végén másik telefonnál döntöttem :)
2010. nov. 17. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem,hogy melyiknél?és milyen?mekkora a mpix-elje?
2010. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!