Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jó telefon a Nokia...

Killerke2012 kérdése:

Mennyire jó telefon a Nokia Lumia 530?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy Nokia Lumia 530 vásárlása előtt állok. Vélemények? Tapasztalatok? Megéri 20e ért? Ha nem miért és akkor mit ajánlotok helyette? Ha igen miért?

Előre is köszi.



2014. dec. 20. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
20 ezer forintért a legjobb, mást nem is tudnék ajánlani. Ami gyenge pontja, az a kijelző minősége (kicsit fakó), ill. a kamerája fixfókuszos, de ezen kívül abszolút best buy.
2014. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Végre egy ember aki tud normálisan válaszolni. Akkor szerintem holnap meg is veszem. A fixfókusz nem zavar. Én max az előlapi kamerát meg a vakut hiányolom, ám majd megszokom :)
2014. dec. 20. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem külön tetszik, hogy windowsos operációs rendszere van.

Van amelyikbe két sim kártyát is beletehetsz (nem mindegyikbe).

2014. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is most vettem kicsit szemcsés de távolabbról nem
2014. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem nagyon ajánlom, ismerőseim körében népszerű és sorozatban mindegyiknek elkezdett magától kikapcsolni
2014. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább az 520-as választanám, mint az 530-ast, bár talán drágább, mint az 530.
2014. dec. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!