Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone-okat milyen gyakran...

Az iPhone-okat milyen gyakran kell szervízbe vinni?

Figyelt kérdés

#javítás #alma #Apple #iPhone #szerviz #körte #paprikáskrumpli telefon
2014. nov. 20. 20:15
1 2
 1/11 Zakathol ***** válasza:

Erre nincs szám. Sőt, semelyik másik telefonra sem lehet mondani semmi érdemlegeset egy ilyen kérdésre.

Mikroelektronika, gyártási szórás. Ezek miatt kb kiszámíthatatlan.

2014. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de xy időközönként azért kell?
2014. nov. 20. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, lehet hogy egyszer sem kell szervizbe vinned.
2014. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Zakathol ***** válasza:
Ha nincs semmi baja akkor miért kéne?
2014. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szerintem is furcsa a kérdés, de mintha azt olvastam volna, hogy elég gyakran kell...
2014. nov. 20. 20:48
 6/11 Zakathol ***** válasza:
Rosszul olvastad.
2014. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

azért szövegértési problémáim nincsenek...

itt egy gyk-s felhasználó vmelyik iPhone-os kérdésnél azt írta válaszban, hogy minden héten vinnie kell szervízbe Pestre

2014. nov. 20. 20:57
 8/11 Zakathol ***** válasza:
48%

De vannak. Láttál pár példát egy többszázmilliós eladott példányszámú készülékkel kapcsolatban. Ha ebből egyértelmű következtetést vonsz le, akkor ráadásul nem csak szövegértési problémáid vannak.


Mint mondtam, nincs statisztika ami egyértelműen meg tudná határozni, hogy egy adott készülék milyen gyakran romlik el. De még kb-ra se.

2014. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
meg persze itt nem biztos, hogy adni kell bizonyos emberek szavára...általában azok húzzák le ennyire, akik sosem használtak iPhone-t...nekem idáig végig 1 éves iPhone-jaim voltak. az iPhone 4-emet használtam még ez után több, mint 2 évig, és semmi gondja nem volt, a következő 4S-emet csak fél évig, de azzal sem. ez persze nem jelenti azt, hogy mind hibátlan, de az tényleg csak egy levegőbe beszélés, hogy állandóan vinni kell pestre...ez is olyan inkább, hogy javasolt pestre, mivel ott van főként erre szakosodott bolt, de pélául vidéken is elképzelhető, hogy az átlagos gsm szervízben is meg tudják csinálni...csak ugye érdemesebb a gyakorlott, erre szakosodott szervízbe vinni, ha gáz van.
2014. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9: azért ne nézzetek már ennyire hülyének... nem javasolta, hanem írta is, hogy már tisztára ki van, hogy mindig vinnie kell
2014. nov. 23. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!