Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hohy hívják a Samsung B2100...

Hohy hívják a Samsung B2100 bemenetét?

Figyelt kérdés
Meg tudja nekem mindani valaki, hogy a Samsung B2100 bemenetének mi a neve?

2014. okt. 31. 11:16
 1/5 b95 ***** válasza:

Ha jól látom, saját csatlakozót használ.


Ha tartozékot akarsz venni hozzá, akkor olyat keress, ami direkt ehhez a modellhez való!


A Samsungnak többféle saját csatlakozója is volt, szóval ha találsz egyet, az még közel sem biztos, hogy jó is, ezért körültekintőnek kell lenned.

2014. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 b95 ***** válasza:

Egyébként ha jack átalakítót keresel, akkor ez a neked való:

[link]

2014. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 b95 ***** válasza:

most látom, hogy ott elfogyott.


Itt viszont még van 2 db:

[link]

2014. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, igen köszi. Tényleg Jack átalakítót kerestem (bocs, hogy nem írtam oda). Össz. két problémám van még. Az egyik, hogy személyesen akarom átvenni (Tehát UK kiesett), a másik pedig, hogy honnan tudod, hogy az első jó amikor alá nem volt odaírva a B2100 hanem csak sima B100 volt?
2014. nov. 1. 07:40
 5/5 b95 ***** válasza:

Ott van az, csak GT-B2100 Xplorer néven :D


Ez elvileg jó:

[link]


Nem szerepel a leírásban a B2100, de az S5230 igen, ami szerepel a korábban linkeltnél is.

2014. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!