Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért sokszoroz meg mindent a...

Miért sokszoroz meg mindent a telefonom? Sony Xperia E

Figyelt kérdés

Sony Xperia E

Albumba meg zene lejátszónál mindent többszörösen mutat de csak egy darab van belőle a mem.kártyán

és ha elkezden törölni hogy egy maradjon kitöröl más tételt

ez miért van?


[link]


[link]


2014. okt. 10. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz link.
2014. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazábol csak annyi akart lenni hogy lefenyképeztem ahogy a zenékböl mindegyikböl többet mutat
2014. okt. 10. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy látom ez eléggé gyakori az Xperia E-nél és Walkman appnál, univerzális megoldás nincsen hozzá. Elvileg az okozza, hogy a telefon bekapcsoláskor a külső memóriáról a belsőre másolja az adatokat(nem a fájlokat), ezért duplának látszik a lejátszó nézetben. Ez egy hiba, jelenleg nincsen hozzá működő megoldás.
2014. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de nem csak a Walkman-nál. az albumba a képekkel is ez a helyzet

ja és csak azokkal amit én készitek. a gyári képekböl csak egy van

és a bekapcsolás: nem is szoktam kikapcsolni..

2014. okt. 10. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt látom a külföldi fórumokon, hogy ez gyakori gond az Xperiánál, de Galaxyn is előfordul. Valószínűleg Android probléma, nem telefonfüggő.
2014. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Clairvoyant ***** válasza:
Egyrészt android hiba - másrészt heti egyszer tessék kikapcsolni a telefont!!! Ez már nem régi nyomógombos hardware, kell néha egy kis memory dump meg pihenés.
2014. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és az mennyire ajánlatos minden lehetőségnél frissiteni az androidot?
2014. okt. 12. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!