Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom telepíteni a Google...

Nem tudom telepíteni a Google Mobile térkép alkalmazását a telefonomra, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Samsung B2100-asom van, a wap működik, de mikor letölteni kiírja hogy "A JAR fájl túllépte a maximális méretet."

Átraktam a sim kártyát másik telefonba (Sony Ericsson v630i), ott le tudtam tölteni (de úgy azt átküldeni nem lehet). A telefonon kellene állítani valamit, vagy mi lehet a gond?


2010. jan. 23. 01:42
 1/8 A kérdező kommentje:
*letölteném
2010. jan. 23. 01:46
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs elegendő memóriahely a telefonodban, ezért nem tudja telepíteni! (A másik telefonon van elég hely, ott azért tudta telepíteni.)


[link]


Csak 8MB a saját memóriája, ez elég kevés...


Próbálj meg más alkalmazásokat letörölni a mobilról, hátha akkor felszabadul a hely ehhez a Java alkalmazáshoz (pl. felesleges játékokat, más telepített JAVA programokat)...

2010. jan. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Sony Ericsson v630i belső memóriája 10MB!!!


[link]

2010. jan. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem tudtam hogy alapból a telefon memóriájába telepíti.
2010. jan. 23. 02:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Még most sem sikerül, pedig van annyi helyem.
2010. jan. 23. 02:38
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem is lehet ;)

iPhone 3G-n és a "Google Phone-n" gyárilag van

(idézőjel csak azért van, mer nem tudom a pontos nevét)

2010. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de ha a Sony Ericsson-ra lehet, akkor erre miért nem?
2010. jan. 24. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem le van korlátozva, hogy mekkora lehet a JAVA program maximális mérete. Sony Ericsson-nál nincs ilyen, arra azért lehet feltelepíteni. De ez csak egy tipp. Kérdezd meg a boltban, ahol vetted. Vagy a szolgáltató telefonos ügyfélszolgálatán.
2010. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!