Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok rárakni?...

Miért nem tudok rárakni? Micro SD mem. Kártyám van és ha bedugom a laptopba, rá akarok rakni pl valami zenét ezt írja ki:

Figyelt kérdés

XY nem másolható: A lemez írásvédett. Szüntesse meg az írásvédelmet vagy használjon másik lemezt.


Ez azt jelenti hogy nem tudok rárakni semmit? Hogy lehet ezt megoldani?De régen tudtam rárakni csak nem írta ki ezt...


2010. jan. 20. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Ha adapterrel használod /másképp nem is tudod/, az adapteren van egy írásvédő csúszkaféle /lock-unlock/,

az milyen állásban van?

Üdv: StMiklos

2010. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akárhogy csúsztatom, nem jóó. :(
2010. jan. 20. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Akkor próbáld meg más eszközben működésre bírni, és ha ott megy akkor nem jó a laptop olvasója, vagy esetleg vírus pusztít.

Üdv: StMiklos

2010. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még az is lehet, hogy nem jó az adapter.. Ilyenem van nekem is, másik adapterben próbáld!

Üdv: StMiklos

2010. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam a másik gépbe is és nem jó.. :(
2010. febr. 9. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!