Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jelzi ki a t-mobile-...

Miért nem jelzi ki a t-mobile-os telefonom a számokat? Bővebben lent, fontos.

Figyelt kérdés
két előfizetési szerződést kötöttünk szombaton 0 Ft-os telefonokkal. a problémám az lenne, ha egymást hívjuk, nem jelzi ki a számunkat, illetve ha más hív minket akkor sem jelez ki se számot, se nevet. ha mi hívunk mást, akkor simán kijelzi. Mi lehet ez, illetve hogy kell beállítani, kérelek segítsetek?? köszi
2010. jan. 19. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hyvd a szolgáltatót, ők beállítják.
2010. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pár hónapja én is a T-mobilenál kötöttem előfizetést, szintén szombati napon. Nekem senkit nem jelzett ki, mintha mindenki rejtett számról hívott volna (azaz a számot sem írta ki, hogy ki hív)...

Hétfőn bementem reklamálni, és akkor ott helyben megoldották a problémát. (ingyen)

2010. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, minden hogy milyen díjcsomagom van? autómatikusan benne van mindegyikbe ez a szolgáltatás? eco díjcsomagom van. légyszi még erre is válaszoljatok
2010. jan. 19. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez alapszolgáltatás, csak kérni kell a beállítását.
2010. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!