Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új, Omnia egy töltéssel...

Új, Omnia egy töltéssel meddig bírja nálatok, ha mondjuk rádiót hallgattok rajta?

Figyelt kérdés
nincs egy hónapos az Omniám (i900), de ha zenét hallgatok rajta (mp3 vagy rádió mindegy), akkor max 3 óra alatt lemerül 100%-ról, ha csak stand by-ba van, akkor is egy éjszaka alatt lemegy 20-30%-ot. Ez normális? Ha nem, akkor gondolom nem a készüléknek, csak az akunak lehet baja és kicserélik, nem? Köszi!
2010. jan. 19. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy az akksi max 3 napig bírja, sőt ha nyúzod a filmnézéssel és zenehallgatással lecsökken ez az idő 3-5 órára. Ez van, fogadd el. Nekem is a tököm tele van, hogy mindenhol kell egy töltő hozzá, a gps az pedig 1,5 óra alatt, vagy akár még rövidebb idő alatt lezabálja az akksit:(
2010. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát kár, akkor be kell szerválnom pár pótakút, úgy látszik, köszi!
2010. jan. 19. 13:47
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Ha romot frissítesz rajta, igencsak megnöveled a használati időt.

Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt: [link]

Én is innen töltöttem és elég sokat nyúzom a készüléket, így is kibír 3 napot.


Üdv :)

2010. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!