Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak?...

Mi baja lehet a telefonomnak? Ha kikapcsolom, egyből bekapcsol a vakuja és egyfolytában világít. (Bővebb lent)

Figyelt kérdés

Samsung d600e-s telefonom van.

2 hete történt: este ébresztő beállítása után kikapcsoltam, majd reggel arra riadtam hogy elaludtam :((( Telefon gyorsan kézbe...bekapcs....és nem kapcsolt be ( az akku nem volt lemerülve előző este) csak a telefon vakuja világított.. kikapcs... bekapcs... megint.. akku kiszed... visszarak ...visszakapcs, megint a csak a vaku világít... töltőre rátettem, megint csak a vaku világít...samsung szervizbe még aznap elvittem, ott ahogy rárakták a telefonra az aksit elkezdett világítani...azt mondták zárlatos :( menthetetlen. Sokat olvastam utána: aztán rizses dobozba tettem, szétszedve :) aksi ki, you tube-on megnézni, hogyan kell szétkapni :))) . Mindennap megnéztem csak a vaku világított :( Ma komolyabban érdeklődtem egy mobilos szervizbe hogy smint lehetne egy állapotfelmérést kérni rá...kedvező ajánlatot kaptam, majd hazamentem, összeszereltem, mégse csavaronként vigyem le, ügyebár. Ahogy az aksit visszatettem, elkezdett megint a vaku világítani, majd elöntött az ideg és hosszabb ideig nyomtam a bekapcs gombot :DDDD és bekapcsolt :))) ahogy bekapcsol a telefon a vaku már nem ég, viszont ahogy kikapcsolom a telefont úgy a vaku egyből bekapcsol --tudom ne kapcsoljam ki a telefont és akkor a probléma megoldva... de én szeretném valahogy "meggyógyítani". Ma kb 2 órát ment, működik minden, ha fényképezek és állandóra kapcsolom a vakut bekapcsol, ha azt választom, hogy kikapcsolom a vakut, kikapcsol-ezzel nincs baj :D. Most kivettem az akut, mert olvastam olyat, hogy bekapcsolt telefon 2 napra rá ment tönkre. Gondolom még az enyém se tökéletes, ha még a vaku világít...


Ez egy szétcsúsztathatós telefon, és eddig csak az aksi alatti részt szettem szét, jobban nem akartam, hátha elszakítom az adatkábelt :P. Szerintetek nekiugorjak, hátha sikerül szétszednem, a másik felét is kiszárítani -rizses doboz, sűrített levegős spray - és összerakni? vagy inkább vigyem le a maszek szervizbe (ahol esetleg ugyanúgy elszúrhatják :P ? ) : :DDDD Nem esett vízbe, nem mostam ki mosógépbe, max annyi lehet vele, hogy egy kicsit párásabb volt a levegő 2 hete este a szobában (esetleg páralecsapódás?)


Van-e esetleg egyéb ötlet, tanács? Találkozott már valaki hasonlóval?


2010. jan. 15. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
a d600 egy szar tesómnak is ilyenje van...=/ foolyton szarakszik....... :(
2010. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd egy kicsit bővebben milyen problémái vannak a telefonnak?


Nekem már 3 éve megvan és semmi probléma -ezt leszámítva-nem volt vele. Nagyon szeretem mert még mindig többet tud, mint a jelenleg piacon lévő mobilok 90%-a! Viszont gondolkodom hogy veszek egy ilyet használtan, úgyhogy kíváncsi lennék a tapasztalatokra!

2010. jan. 17. 11:39
 3/3 Desty válasza:
Nekem D880-as telefonom van, hasonló problémával. Az első is haldoklott, ezért ezt garanciában kaptam. Amikor kikapcsolnám újraindul, időnként magától felvillan csak úgy, majd újraindul minden ok nélkül, ébreszteni nem ébreszt. Valaki ajánlhatnak egy jó dual sim-es telefont.
2011. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!