Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Ellopták a mobiltele...

Segítség! Ellopták a mobiltelefonomat. Nem tudom mit csináljak. Meg tudom keresni valamilyen módon nyomkövetővel?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen köszönöm előre is.

Nagyon fontos lenne. A márkája Htc és a régebbi fajta. Androidos a telefon. Előre is köszönöm a segítséget!!



2014. aug. 19. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha volt rajta ilyen alkalmazás, akkor igen.
2014. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem volt rajta és nem tudom mit tegyek. Nagyon szépen köszönöm a gyors választ.
2014. aug. 19. 14:58
 3/14 anonim ***** válasza:
26%

Ha SONY lenne akkor tudnád nyomon követni.

Vagy a következő telcsidre letöltöd a Android Device Manager-t akkor talán az elhagyott telcsid IP címe alapján, ha valahova felmennek vele wifire, meg lehet találni.

Ehhez viszont már hülye vagyok. Majd talán lesznek itt akik ezt jobban vágják.

2014. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
EL kell menni a rendőrségre,ott útbaigazítanak.Nekem is lopták el telefonomat,azt mondták hogy 8 nap után keresik csak mert nem volt "nagy" az értéke (egy 30-40 000ft-s telefon).
2014. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Beballagsz a rendőrségre, a feljelentés után le tudod tiltatni a szolgáltatónál. Utána pedig veszel egy újat, amire ezúttal vigyázol.
2014. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

Egy biztos az összes, olyan alkalmazást amihez be kellett jelentkezned azoknak azonnal változtasd meg a jelszavát.

Mert attól még hogy másik kártyát tesznek bele, még a te dolgaidat fogja használni. Ha nem akarsz facebookon, magyarázkodni. :D

2014. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor ezekszerint nincs megoldás.

Nagyon-nagyon szépen köszönöm mindenkinek.

IMEI számmal sem

lehet megtalálni ?

2014. aug. 19. 15:11
 8/14 anonim ***** válasza:
Írjuk még le milliószor, hogy nem, vagy képes vagy felfogni ezúttal?
2014. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha bemész rendőrségre, és lenyomja a szolgáltató, akkor talán megtalálják azt aki tiltás után rakott bele kártyát.

Ha nem szedik szét addigra alkatrésznek.

2014. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kártya-telefon letiltása szolgáltatónál.
2014. aug. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!