Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs térerő a vadi új...

Miért nincs térerő a vadi új telefonomon?

Figyelt kérdés

CECT Ka 09 típusú telefont kaptam szülinapomra, és egyszerűen nem tudom használni.

Dual simes, 4 hálózaton működő telefon...meg a babám f*sza minden, és egyszerűen nem lehet vele telefonálni....

Bent a házban egyáltalán nincs tárereje (pedig a régi nokia 3220 asomnak fullon van ezzel a simmel)

ki kell mennem az utca végéig (és tényleg!!!) hogy legyen 1 egység (!!!) térerőm.

elvileg 3 hónap gari van rá, de pestről hoztuk, és ezért vigyem vissza???? (kb 200 km pest tőlünk csak oda!)

Angol nyelvű, ez nem tudom jelenthet-e valamit.

Légyszi segítsetek, mert már azon vagyok hogy földhözb*szom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2010. jan. 13. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

az a baj ezekkel a cect- telókkal hogy nem mind vannak kipróbálva továbbadás előtt és nincsenek a sávok beállítva. am szerintem próbáldmeg hogy milyen sávon van, mert lehet 900/1800 meg még a többit nem tudom , de azokon kell állítani.

és megkell nézni hoyg melyiken fogja a legtöbb térerőt.

2010. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

850/900/1800/1900

ezek a frekvenciaszámai

Ezt simán a beállítsáok menüben be tudom állítani?

2010. jan. 14. 14:55
 3/4 éva1027 válasza:
Szia nekem is ijen problémám volt nekem egy sony x peria 1 készülékem van én kaptam kanadábol elsözör is én be vitem egy telefonoshoz hogy fügetlenitse mert azt halotam hoigy akülföldi telokat fügetleniteni kel meg kértem a telost hogy rakjon rá magyar nyelvet nem csináltak semit-én ithon magyarositotam és proobáltam hálozatot választani hogy legyen térerö nem sikerült pedig meg találtam rajta a lehetséges válaszokat pl.t movil voda meg minden rá ártam és ugy sem jöt ösze igy egy lehetöség maradt hogy sz tem nem elég ha rá álsz kel neki egy fügetlenités vagy egy szoftver frisités probáld meg valamejik telefonosnál be vini 1-2 ezer forintért meg csinálják lehet el késtem a válaszal és már földhöz bb...tad :D
2011. febr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem a soni ericsson k800 asommal van ez a baj!nincs csak ritkán térerő
2011. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!