Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan applikacio ami...

Van olyan applikacio ami instagramon kijelzi ha valaki kikovet?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Miért, valaki volt olyan merész és "kikövetett" (máig nem értem, ezt a kifejezést hogy találták ki...)


Megakarod verni?

Vagy csak csúnya, mocskolódó mondatokat szeretnél neki írni névtelenül, esetleg "diiiszlájkoolni"?

2014. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Istenem.... Komolyan mi a szar folyik itt? ilyen az egész ország és az emberek 80%a...Nem lehet normális kommunikálni, egy normalisat nem tudnak mondani csak oltani a másikat,szidni stb...de gondolkodni vagy megkerdezni/megismerni nem csak "szidni". Szóval hozzateve csak kíváncsi voltam mert vannak akik csak azért követnek be hogy vissza és egy napon belül már nincs semmi, és az ilyen emberekre akkor én sem vagyok kíváncsi...de ha már egy ilyen kommwntet sikerült írni, remelem tovább tartott mint ha egy rendes választ adtál volna. további kedves komment-irasokat!
2014. aug. 8. 18:48
 3/4 anonim válasza:
Az InstaFollow az pont egy ilyen alkalmazás. :)
2014. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2014. szept. 11. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!