Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Venni szeretnék egy sima...

Venni szeretnék egy sima iphone 5-öt. Magyarországon lehet kapni? Ha igen hol? Mert azt hallottam hogy már itt nincs Mo-on. Németországban lehet kapni?

Figyelt kérdés

#iPhone 5 #sima iphone 5
2014. júl. 24. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
iPhone 5c leváltotta az iPhone 5-t, azt gyártja helyette az Apple. Hivatalosan nem forgalmazzák, GSM boltokból azonban be tudod szerezni (ki tudja, milyen garanciával), ugyanakkor nem sokkal olcsóbb, mintha 5s-t vennél.
2014. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, és en ezt nem is tudtam hogy az 5 c leváltotta. Köszönöm szépen!:)
2014. júl. 25. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg GSM árul még újonnan, ha papírt adnak róla, nem hinném h átverés lenne a garancia :) Az 5C nem mindenkinek tetszik jobban mint a sima 5, (pl nekem se) de ettől független sok helyen hozzá juthatsz :) Az 5S-hez szerintem azért sokat hozzá kell adni h újonnan juss hozzá, az a 30-50.000,- szerintem sok, ahoz képest h mennyit javít (picit gyorsabb, erősebb, és ugye az ujjlenyomat olvasó)
2014. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!