Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 8 gigás iPhone 4S 80 ezerért...

8 gigás iPhone 4S 80 ezerért vagy 16 gigás iPhone 5C 153 ezerért. Ti melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vennék 5C-t egyszerűen a dizájn miatt. Belülről tökéletesen megegyezik a sima 5-el, de ugye azt már nem árulják. Én egy használt, jó állapotú 5-öt vennék. ISamurai weboldalán nézz körbe.
2014. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem ugyan nincs bajom az 5C-vel, de én sem vennék újat...vagy egy 5 vagy egy fehér 5C használtan sokkal jobban megéri, 8 gigát meg egyenesen el kell felejteni.
2014. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bőven elég a 8giga is !!! Nem mindenki akar ezerféle játékot stb letölteni . Nekem speciel 5c van és a 8gb-os . A célra tökéletesen megfelel ,szuper ! Ja,a külsejével is teljesen meg vagyok elégedve ,minőségi ,nagyon jól össze van rakva ,jó kézbe venni!:) Bírom vannak akik lefikázzák ... használjátok mondjuk egy hétig ,utána kössetek bele .. feltéve ,ha lesz mibe ! :P Kérdező ,én a helyedben 5C-t választanám !
2014. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó írja ,elég lehet a 8 gb is !!! Szintén az 5C-re szavazok ,én is azzal rendelkezem ,kifogástalan készülék !
2014. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
iPhone 5C 8gb !!! Átlagfelhasználónak tökéletes ,biztos nem csalódik benne aki ezt a típust választja ! ;-)
2014. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
csak pont az ilyenek miatt mondják, hogy az iPhone-t csak divatból meg mutogatásra veszik. igen, valakinek valóban nincsenek nagy igényei, de akkor minek vesz ilyen drága telefont? 80ezerért azért egy 8 gigás fészbukk telefon eléggé hülyeség. arra vannak jóval olcsóbb középkategóriás telefonok, nem kell egyből a prémiumba nézelődni, ha nem is akarja az ember kihasználni. ez az én véleményem.
2014. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért utolsó ? Neked mire kell olyan nagy tárhely? Játszani ? :D Arra ott az asztali gép meg a laptop :P! Ha hiszed hanem ,nekem nem menőzésből van iPhone-om ,ami igen ,8 gb-s és képzeld mindenre elég ami számomra fontos !!! Nem kevés a 8 gb ,csak nem kell minden sz@rt leszedni rá ,aminek a felét sem használja az ember !
2014. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ott van például videózás. én azért adtam el a 16 gigás 4S-emet, mert a fullHD-s videó elég gyorsan betöltötte a maradék 9 gigás helyemet, és mivel van iPad-em, nekem sem voltak nagyobb játékok sose az iPhone-on. egy navigáció, facebook, instagram, viber, whatsapp, snapchat, skype, használtam az iMessege-et(az is mellékletekkel együtt foglalt vagy 4-500 MB-ot nálam) meg úgy ~70-80 zene. és nem ezzel van a baj, hanem ha ezeket mind rárakod, lehet épp ráfér, és marad 2-300 MB szabad hely, de így nem biztos, hogy új alkalmazásokat egyáltalán le tudnál-e tölteni. szóval szerintem minimum ennyi mindenre kellene használni egy iPhone-t szerintem.
2014. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a zenét a régi androidos telefonomon fogom tárolni, abban van 64 gigás kártya. Ami kb. 15 ezer forint volt, míg az Applenél az eggyel nagyobb tárhely +40ezer forint.
2014. júl. 26. 13:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Jól írtad 8 ... 'szerinted ' ! Mindenkinek mások az igényei ,mindenkinek más az igénye az iPhone-on.Én nem vagyok már 18-20 éves suhanc,hogy bedugott füllel járkáljak az utcán .Biztos nem fogok 70-80 zenét tárolni sem .Valamint filmet sem telefonon fogok nézni .(Az hogy 1-2 videót megnézek a youtube-on ,csak egy dolog )Játékból is mindössze egy szókereső van letöltve . A többit nem sorolnám ..Szóval magánügy ,hogy ki milyen telefont vesz ! Az is ha prémium kategóriásat ,viszont megelégszik a 8gb-al !
2014. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!