Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Samsung...

Melyiket válasszam? Samsung Corby-t, vagy Samsung S5230-at?

Figyelt kérdés

Samsung Corby: [link]

Samsung S5230: [link]


2010. jan. 9. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
S5230 ----> SOKKAL JOBB TELÓ
2010. jan. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
már 10x felrakták... egyébként s5230
2010. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
59%
A Corby szerintem nem nagy szám telló. Kisgyerekeknek készült és szerintem gagyi. Igaz hogy az S5230 korábbi modell ,de véleményem szerint sokkal jobb mint a corby. 3,2 megapixeles kamera,giroszkóp, egyéb funkciók is vannak benne. Nekem az van és elégedett is vagyok vele,igaz hiányolom belőle a wifit. Persze ha Neked jobban tetszik a corby és illik a személyiségedhez akkor vedd azt.
2010. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

nekem s5230-am van. Én azt ajánlom.

A egyik barátnőmnek corbyja, de hát az nekem nem jött be.és tényleg valami gyerektelefon, és lebutított.

Ha valami komoly megjelenésűt akarsz akkor s5230.-->

Én nagyon szeretem,nagyobb kijelzője is van,van benne kézírás felismerő sms-nél,lehet videót/klippet/filmet is nézni rajta. Word-öt is simán olvassa(nekem ez fontos), 3.2 megapixel kamera, van qwery billentyűzet (!),úgy tudom corbyba nincs, és a corby sokkal szélesebb,mint egy zsömle. :D S5230ra találtam 3-as háttérképet,igaz csak párat.

na sztem s5230 csakis!! mondjuk nem adnak hozzá ceruzát, de lehet külön venni,én kb 800 ft-ért vettem. De itt van 2 teszt:

[link] -- s5230

[link] -- corby


Majd értesíts minketvhogyan döntöttél.

2010. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Egyértelmű hogy s5230!!!


Nem tudom hogy pannonos vagy-e.Ha igen akkor van egy szomorú hírem.

Ott már úgy tudom nem lehet kapni egyiket sem. Onnan tudom, hogy volt egy kérdező aki azt kérdezte, hogy miért vonták ki a forgalomból..

Ő volt a napokban az üzletben venni és már nem kapott.

2010. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

igen az a kérdező én voltam...de még csütörtökön vadászó körútra indulok mert az egyik ismerösöm mondta hogy ma vett egy ilyen s5230as telefont...majd megütött a buta.

amugy pesti vagyok...néztem a t-mobilnál meg a vodánál az árakat de hát ott is 30körül mozog.Kedvezménnyel meg egy tizes lejön és az nekem sokat számit.


Kérdező!Sok sikert ahhoz hogy megvásárold a telót.Én már csak reménykedni tudok.

2010. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
vodánál 25, auchanba függetlenül 30
2010. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszi a válaszokat!Akkor az S5230-nál döntök:)Utolsó elötti válaszoló:T-mobile-os vagyok,ott most 32000ezer forint.Ja,és remélem,hogy sikerül becserkészned a telefont!
2010. jan. 10. 11:29
 9/9 anonim válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!