Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S külföldről venni?

Iphone 5S külföldről venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék egy iphone 5s-t venni külföldről ebayről , ha veszek egy külföldi független 5s-t akkor az működik az itthoni szolgáltatóval biztonságosan akkor igaz ? Illetve mire kellene odafigyeljek még a telefonnal kapcsolatban? Illetve ha lassú postával adják fel van esély , hogy átcsúszik a vámon ? Köszönöm a válaszokat előre is.

2014. júl. 11. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog átcsúszni.
2014. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és honnan tudod, hogy amit kapsz, az működőképes-e, vagy hogy valóban független-e, ahogy azt leírták? hálózatokkal technikai alapon nem lenne amúgy gondja...plusz ha már posta, akkor nem is csak a vám miatt aggódnék, ha ezen is spórolsz, simán úgy kaphatod meg, hogy össze van törve az egész...kell rá biztosítás, normális futárcég stb...szóval semmivel se lesz olcsóbb, mintha itthonról vennéd, ha megbízható úton akarod megoldani.
2014. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értelek , ebayon elvileg vissza lehet szerezni a pénzt és megbízható eladótól akinek sok eladása van sok pozitív értékelése tőle venném . Nemrég vettem egy tabletet igaz kínai tablet de tökéletes a vámon átjött gond nélkül és semmi probléma nincs vele gond nélkül működik.
2014. júl. 12. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
kis értékeknél természetesen vissza lehet szerezni, de nagy értékeknél már elég szépen bele kellene ásnod magad, másrészt meg mondtam, szerencse lehet bármikor, nekem például idáig 1 cipőm akadt fenn a vámon, a többi cucc, amit durván 3 év alatt rendelgettem kicsitől a nagyobb értékig, megérkeztek rendben.
2014. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem , és mi volt a teendőd miután fenn akadt a vámon ? Én kinából szoktam ugye rendelni és ott nem paypalon fizetek csak sima átutalással .
2014. júl. 12. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!