Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Jennahamilton kérdése:

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy betörtem a telefonom?

Figyelt kérdés
másodjára törtem be, úgy hogy a székről leesett telefontokkal.. körülbelül két hónapja cseréltük ki a képernyőt.. nagyon félek

2014. júl. 5. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyenek a szüleid. Lehet csak azt fogják mondani,hogy gratulálnak,akkor ezt a saját pénzedből kell megcsináltatnod.
2014. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most megkapod apád régi 3310esét
2014. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
egyszerűen. max kapsz egy szart egy időre.
2014. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jujjci :D milyen teló volt?
2014. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, hogyan nem lehet vigyázni a dolgokra. 17 vagyok de az én telefonomon szinte egy karc sincs.
2014. júl. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát vagy azt mondják hogy ezt te fizeted ki vagy ha akarsz a TE pénzedből veszel egy újat és addig éld túl teló nélkül vagy valami régivel vagy ilyesmi. Az enyém is betört (nokia lumia 520) nem ejtettem le soha se semmi csak szilikon tokba erősebben kell megnyomni a gombot és félbe repedt. (gyári hibás volt) de a szolgáltató mondta hogy az lehetetlen.
2014. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
kapsz egy fülest minimum nyugi cica
2014. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
z1 compact volt, és amúgy először nem az én hibámból tört be hanem autóbalestebn szóval az úgy nem iagz hogy nem vigyázok a dolgaimra. most pedig szilokn tokban rötbe úgy hogy leesett a székről a homokba... de még midnig nem mertem elmondani
2014. júl. 6. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!