Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találok . BMP formátumú...

Hol találok . BMP formátumú képeket? Egy emberke írta hogy A PAINT programban is lehet konvertálni jpeg. Ből bmp be. Hogy?

Figyelt kérdés

A telómon csak ilyet tudok beállítani normál alakban.

Aki azt írja hogy a legnagyobb formátum ez akkor az le se írja. Én is tudom. Nekem cím kell hogy hol találok ilyet.


2010. jan. 5. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne csdálkoz, hogy meglepődik az ember egy teló esetén a bmp formátumon, mert totál logikátlan. Ennél már csak az logikátlanabb, ha valaki jpeg-ből csinál bmp-t.


A válasz:

Nos igen a paint is tud csinálni bármely képből bmp-t és ez ugyan úgy csinálja mint bármely más képszerkesztő program: Mikor rányomsz a "mentés másképp" (save as) a felugró ablakban a fáj tipus görgrtő sávjában tudod kiválasztani a kivánt formátumot.

2010. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Hol találsz bmp képeket? Hát az interneten:

[link]

2010. jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az "emberke" vagyok. Nagyon nyugtalan figura vagy te. Mivel tudod az email címem, és meg is írtam hogy elmagyarázom hogy kell megoldani, ezért nem értem hogy miért írogatsz ide. Mert akkor megérteném, ha el is tudnád érthetően magyarázni hogy mi a kérdésed. De látod így nemigen tudnak neked segíteni.


Tehát hogy másoknak is világos legyen:


A srácnak érintőképernyős telefonja van, és a főképernyőn ide-oda tologatva lehet jobbra is és balra is egy-egy képernyőt váltani. Ezekre is kiterjed a beállított háttérkép, és baromi ocsmányul néz ki az, ha berak egy hátteret, aminek minden képernyőn csak a harmada látszik. A megoldás tehát az, hogy egy olyan képet szerkeszt, amiben 3 megfelelő mérteű képrészlet van, az egyes képernyőkhöz. Mivel a telón 240*400-as kijelző van, így neki egy 240*3=720, azaz egy 720*400 méretű kép kell háttér gyanánt, amiből mindig csak egy 240*400-as rész fog látszani.


Ezt a Paint progival meg lehet oldani, itt meg is találsz egy -hatterszerkesztes.doc- nevű fájlt, amiben képekkel illusztrálva próbálom a folyamatot elagyarázni. Remélem hasznos lesz.


[link]


Csak abban reménykedem, hogy nem olyan progi kell neked, hogy bedobsz 3 képet, és kijön az általad kívánt háttér.bmp fájl.

2010. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csaj vagyok ......
2010. jan. 6. 18:51
 5/5 A kérdező kommentje:

És rájöttem hogyan kell egy sima fotót beállítani háttérnek.

Azért írtam ezt a kérdést mert olan bonyolultan magyaráztad el, hogy addigra magam is rájöttem

2010. jan. 7. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!