Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a telefon...

Miért nem kapcsol be a telefonom? (Samsung Galaxy Young)

Figyelt kérdés
Nem voltam itthon egy hétig mert táboroztam és nem lehetett telefont vinni ezért itthon hagytam lemerült és most nem tudom bekapcsolni mert a samsung felirat villog csak majd olyan 30 mp-enként rezeg egyet..most mit csináljak..van rajta garancia még novemberig.
2014. jún. 26. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A van rá garancia akkor vidd vissza!!!
2014. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is csinálja ezt. Saját töltőjét használod? Mert én lg-st a sajátja szétmed a másik samsung meg tesómnálvan folyton, szóval nekem ha le van merülve és rárakom az lg töltőre kiírja hogy töltés majd azt hogy lemerül és ezt váltogatja elág idegesítő de ezt csak akkor csinálja ha 1-2% on van vagy le van merülve
2014. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!