Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merült le az új telefono...

Miért merült le az új telefonom egy éjszaka alatt, úgy hogy hozzá se nyúltam?

Figyelt kérdés
Elég ismert elektronikai boltból rendeltem a telefont, első nap nem is volt probléma viszont második éjszaka (feltöltött telefon) lemerült reggelre. A telefon maga azt írja, hosszú üzem ideig tart az aksi, és első nap tényleg nem is volt baj.

2014. jún. 26. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha okostelefon (és nyilván az), érintetlenül is le tud merülni. Töltsd minden éjszaka, és nem lesz vele baj.
2014. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azért egy éjszaka alatt nem kéne lemerülnie teljesen. Neken 5-10 %-ot szokott csökkenni az akksim töltöttsége egy éjszaka alatt. Nézd meg nem használ-e valami programot,nem-e töltöttél vmit.
2014. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nincs bekapcsolva a mobilinternet mert az folyamatosan mindent frissít?
2014. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen okostelefon. Nem volt bekapcsolva az internet. Lehet a futó programok voltak. Habár úgy tűnik elég gyorsan merül amúgy is. Kb 20 percet hallgattam rajta zenét és le is ment két csíknyit (ötből)

Lehet csak nem vagyok hozzá szokva, mert az előtte lévő telefonom (samsung galaxy y s5360)nem volt ilyen.


Habár nem tudom, hogy az árt e neki, hogy ha sokat van a töltőn?

2014. jún. 29. 23:34
 5/6 anonim válasza:
Olvasd el a következő cikket: Hogyan növelhető a telefon akkumulátorának élettartama? - vannak benne jó tippek, hogy mit érdemes csinálni.
2014. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hibás akkumlátort kaptál.

Már én is jártam így vissza küldtem a szervizbe kicserélték és kaptam bele egy olyat ami használhatatlan volt.


Ha a te akksid két óra alatt lemerül akkor olyan 500-700 mAh akkumlátorod lehet.

2014. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!