Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bizotnságos az ebay-ről...

Bizotnságos az ebay-ről vásárolni? Ha előre fizetek és nem érkezik meg a csomag, vagy nem az van benn aminek kéne lennie akkor visszalehet szerezni a pénzt?

Figyelt kérdés
Egy iPhone szeretnék venni
2010. jan. 4. 14:53
 1/7 anonim válasza:
Szerintem biztonságos,én a laptopoom is onnan vettem,előre elküldtem a pénzt,és rá kis időre küldték is már,és az volt,amit rendeltem.
2010. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem még semmi gondom nem volt vele, csak nem árt megnézni az eladó értékeléseit, épp úgy, mint a vaterán. Mondjuk én még nagyon drága cuccot nem rendeltem, a legnagyobb érték 8000 forint volt egy parfüm, amit itthon nem lehet kapni.
2010. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én Angliából hozattam 900fontért cuccot és jó vt. Szal semmi gáz,mert az illető adatai fent vannak szal tudsz reklemálni!
2010. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, és az árba a vámot is beléeszámítják?
2010. jan. 4. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:

szia

asszem 200$ felett vámolnak meg, ha felette, akkor ha az eladó rendes, ráírja hogy "gift" és simán átjön..


én még "kezdő" vagyok, eddig egy 90$-os iPhone másolatot vásároltam. Megrendeltem, gyorsan fizettem PayPalen, 2 hét múlva már jött a csomag :)))


Egyébként az Ebay is, a PayPal is, mind a vásárlót védik, szóval olyan nincs, hogy nem küldik!


Azért nem árt megnézni a felhasználó értékeléseit ;)


Jó vásárlást!

2010. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csáo.

bocsi menniért veszed az telót? a 3g-set veszed?

2010. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
300 dolcsi körül 3G-set akarok, és az értékelés 99% körül van:)
2010. jan. 4. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!