Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy nokia lumina...

Balázs Éva Barbara kérdése:

Kaptam egy nokia lumina 520-as telefont, de elfelejtettem a jelszavát, mivel kéri így nem tudom használni, Hogy lehet megváltoztatni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

hard resettel, ha tudsz angolul:


[link]


mindjárt leírom magyarul

2014. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Töröl mindent a telefonról. Az 1. hsz-ben a linken a képen látod.


1. Kapcsold ki a telefont.

2. nyomd le a hangerő gombot 8mp-ig és KÖZBEN vagy a töltőre vagy az usb-vel a pc-hez kapcsold a telefont.

3. Egy felkiáltójel jelenik meg ! a képernyőn nézd meg a linken a képet.

4. Nyomd meg röviden ebben a sorrendben a gombokat: hang Fel - hang Le bekapcsoló - hang le

5. a telefon újraindul pár perc míg betölt. Minden adat törlődik!!!

2014. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Várj, ő luminát kapott, az meg lehet, hogy egy androidos klón (szarkazmus).


Kedves kérdező, a telefon neve nem Lumina, hanem Lumia 520.

2014. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Ha a sim kártyához tartozó kódot felejtetted el akkor a sim kártya dobozán rajta a PUK kód, azt kel beütnöd.


2. Ha a telefonhoz tartozó biztonsági kódot felejtetted el akkor csak HARD RESET -elni tudod. Ilyenkor a telefon visszaáll gyári beállításokra. Ennek módja itt olvasható:

[link]

2014. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!