Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell csinálni a telefonnal...

Mit kell csinálni a telefonnal (új), hogy lehessen rajza WAPozni?

Figyelt kérdés
Most kaptam új telefont,de nem lehet rajta Wap-ozni!Azt írja ki,hogy ellenőrizzem a beállításokat,de miféle beállításokat?Meg mit állítsak be rajta,hogy működjön?Pénz az van rajta 3800 Ft!
2009. dec. 30. 13:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Sony Ericsson C510 márkájú
2009. dec. 30. 13:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A wapozás elég drága mulatság, de ha továbbra is akarsz wapozni, akkor a szolgáltató weboldalán megtalálod az eléréshez szükséges adatokat.
2009. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem ha nem sikerül beállítani, akkor hívd fel a szolgáltatód ügyfélszolgálatát, küld neked sms-ben egy beállítást, rátelepíted ki és bekapcs, utána működni fog. Úgy értem először is mondd el a problémád, is valószínűleg így fogja megoldani.
2009. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És már az is sok pénzbe kerül,hogy beállítsam,hogy lehessen vele wap-ozni?Nekem csak annyiból kéne a Wap,h 1x megnézzem,h milyen,mert még sose láttam olyat :'(
2009. dec. 30. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
pl. a pannonnál új kártyás csomaghoz ingyenes 1MB Wap adatforgalmat adnak
2009. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem kerül semmibe, hogy beállítsd. A wap az olyan mint az internet csak kicsiben. A normál weboldalak nem vagy nem megfelelően jelennek meg, külön mobilra írt oldalak jelennek meg jól. A normál oldalak csak akkor lesznek jók, ha pl.: Opera Mini böngészőt használsz. 1 Mb adatforgalom kb. semmire sem elég.
2009. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Találtam videót: http://www.youtube.com/watch?v=6tVirL2JN8Q&feature=related 4:22-től kb olyan mint a wap,
2009. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!pannonos vagyok,kártyás,de nem újfajta
2009. dec. 30. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!