Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mi akar lenni? Arany...

Ez mi akar lenni? Arany fólia? Link és info lent!

Figyelt kérdés

[link]


Most rendeltem meg ezt mert azt hittem hogy olyan fólia hogy ráteszem az iphoneomra és olyan színe lesz de már kezdek félni hogy nem az mivel első túl olcsó második soha nem találkoztam még ilyennel, azért hittem hogy az mert ha megnézitek a képeket tök úgy van ábrazolva+ ki lehet választani hogy milyen színben szeretném.. Tudnátok picit segíteni hogy mi is akar ez lenni?


Köszönöm szépen!


2014. máj. 24. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól hitted, ez egy olyan fólia, amelyet a telefonodra ragasztva úgy tűnik, mintha aranyozva lenne. Persze ehhez ügyesnek kell lenned, hogy jól illeszkedjen, illetve ne legyenek alatta buborékok (érdemes párás környezetben felhelyezni, mert kevésbé poros az olyan helyiség).

Egyébként ez teljesen reális ár érte, hidd el, így is kerestek rajta eleget.

2014. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jee ez tök meglepő akkor, de miért nincsenek akkor ezek ennyire elterjedve? Mindenki tokba teszi csak ha más színt akar pedig gondolom ezt annyira nem lehet észrevenni..


Köszönöm szépen a segítséged!

2014. máj. 24. 18:51
 3/3 Zakathol ***** válasza:
Azért mert egy tok fizikai védelmet is nyújt. Ez nem.
2014. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!